fbpx

Nejkrásnější dárek pro ženu

Narozeniny, svátek, zásnuby nebo jiná skvělá příležitost a vy stále nemáte dárek pro svou přítelkyni či manželku? Každá příležitost  lze využít k poděkování své milované ženě za její přítomnost a teplo, které přináší do vašeho života. Je to také další možnost, jak ukázat své pocity, zvláště pokud jste to ještě neudělali. Na tuto příležitost potřebujete něco originálního. Každá žena si přece zaslouží to nejkrásnější a nejodolnější. Máme pro vás inspirativní tipy na dárky pro ženu.

Tip na dárek pro milovanou osobu ke každé příležitosti. Věčné květiny pro věčnou lásku

Rose Belle jsou specialisté na neobvyklé dárkové úkoly. Vytvářejí jedinečné kompozice stabilizovaných květin , které generují nezapomenutelné vzpomínky, a navíc potěší oči obdarovaného minimálně na 2 roky! Odolnost, krása a moderní tvary zaručí úsměv na tváři každé dívky.

Květiny pro ženy. Barvy lásky

Mnohokrát jsme zmínili, že láska má mnoho barev . A přestože je březen spojen s jarem a ten s letními barvami, nic nebrání tomu, aby květinový dárek pro milovanou osobu ke Dni žen byl v odstínech červené. Je symbolem hlubokých citů. Ukazuje velkou vášeň. Takže pokud milujete – vyjádřete to červenými růžemi.

Své upřímné city můžete dát najevo i růžovou a fialovou . Tyto barvy mají dva významy. Na jedné straně zdůrazňují ženskost, jemnost a romantiku. Na druhou stranu mohou být výrazem nejistoty v lásce. Pokud si nejste jisti, zda jsou vaše city vzájemné, fialové nebo růžové růže jsou dobrou volbou. Je to jako ptát se: Cítíš ke mně taky víc?

Nebo jste možná na začátku svého vztahu a rádi byste ukázali, že vám na ní záleží a chcete udělat krok vpřed? V této situaci vsaďte na čajové růže . Nesou poselství Chci víc.

 

Bez ohledu na to, v jaké fázi vztahu se nacházíte a jakou barvu květin zvolíte – stojí za to popřemýšlet nad textem s věnováním, ve kterém svůj výběr dodatečně vysvětlíte.

Vazby ku každé příležitosti pro milovanou osobu

V naší nabídce najdete mnoho kompozic, které potěší každou ženu. Při výběru však dbejte na vkus své milované nebo na výzdobu jejího bytu a vyberte to nejlepší. Pro tradicionalisty doporučujeme kytici věčných růží . Pokud přemýšlíte o něčem klasickém, ale s moderním nádechem – vyberte si krásnou květinovou krabičku . Pro ty, kteří si cení originálních dárků, máme celou řadu krásných a jedinečných růží ve skle . V Rose Belle si každý najde to své!

Dárek pro milovanou osobu – co kromě květin?

Přemýšlíte, jaký dárek se ke květinám bude hodit? Nebo byste možná chtěli oba dárky nějak spojit? Máme na to řešení! Jedinečný šperk s okvětními lístky růží zalitými v pryskyřici, pampelišce nebo vřesu vaši polovičku jistě potěší. Vše, co musíte udělat, je vybrat si správnou barvu a počkat na tento výjimečný okamžik, kdy v jejím oku uvidíte jiskru, která je znamením velké radosti.

Věčné růže , bez ohledu na to, jakou formu si vyberete, jsou perfektním nápadem na dárek a věčné vzpomínky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *