fbpx

Dárky pro zaměstnance

Firemní dárky jsou každoroční tradicí každé firmy, které záleží na svých zaměstnancích. Nejen, že se snaží vždy potěšit a ocenit za snahu a spolupráci, ale také se vždy snaží trefit do vkusu svých zaměstnanců, tak, aby to potěšilo každého.

Na trhu je mnoho nabídek, které by mohli uspokojit každého zaměstnance, ale proč nemít něco výjimečného, originálního? Oceňte své zaměstnance tím nejkrásnějším způsobem a nejoriginálnějším nápadem.

 

 

 

 

 

 

Firemní dárky pro zaměstnanci nebo dokonce obchodní partnery mohou být originální a mohou být zároveň i elegantní. Vybírejte z řad stabilizovaných květin, ze širokého sortimentu kompozic nebo boxů ze stabilizovaných růží. Rose Belle sestavuje každému nabídku na míru a vždy přidá nějaký ten bonus navíc a překvapí vás výběrem z mnoha výrobků.

 

 

 

 

 

 

 

Výhody dárků pro zaměstnance ze stabilizovaných květin jsou především v tom, že jsou elegantní, neurazí a dlouho vydrží. Můžete je mít uschované po mnoha dní a stále budou vypadat svěže a dokonale. Stabilizované růže vydrží živé minimálně po dobu dvou let, a proto jsou jako dárek pro zaměstnance dokonalým nápadem. Ocenění svých zaměstnanců za skvělou spolupráci je to nejkrásnější a nejprofesionálnější gesto od každého zaměstnavatele.

Jako zaměstnavatel dostáváte vždy výhody a speciální ceny, získáte mnoho vždy něco navíc, ale především úsměv a údiv nad vaší vlastní kreativitou. Můžete se vymykat a vystoupit z davu, odprostit se od tradičně darovaných vín, čokolád, čajů i svíček, vyměňte je za něco elegantního, krásného, jemného, za něco co skutečně potěší

 

 

Czerwona róża w brylancie.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *