fbpx

Pro milovanou maminku

Jak vybrat dárek ke Dni matek, aby potěšil každou maminku a sdělil jí tím, jak moc ji milujete? Nejlepší dárky jsou ty, které jsou darované od srdce, ty které vydrží a budou Vaši mamince každý den připomínat, jak moc důležitá pro vás je.

Lze vybírat tradičně z řezaných květin, čaje, kávy, čokolády, ale co takhle nějaký originální, výjimečný a netradiční dárek? Překvapte Vaši maminku!

Zvolte to nejlepší

Rose Belle jsou specialisté na neobvyklé dárkové úkoly. Vytvářejí jedinečné kompozice stabilizovaných květin , které generují nezapomenutelné vzpomínky, a navíc potěší oči obdarované minimálně na 2 roky! Odolnost, krása a moderní tvary zaručí úsměv na tváři každé maminky.

V naší nabídce najdete i mnoho kompozic, které potěší každou maminku. Při výběru však dbejte na vkus své maminky nebo na výzdobu jejího bytu a vyberte to nejlepší. Pro tradicionalisty doporučujeme kytici tradičních barev růží . Pokud přemýšlíte o něčem klasickém, ale s moderním nádechem – vyberte si krásnou květinovou krabičku . Pro ty, kteří si cení originálních dárků, máme celou řadu krásných a jedinečných růží ve skle . V Rose Belle si každý najde to své!

 

Přemýšlíte, jaký dárek se ke květinám bude hodit? Nebo byste možná chtěli oba dárky nějak spojit? Máme na to řešení! Jedinečný šátek nebo šperk s okvětními lístky růží zalitými v pryskyřici, pampelišce nebo vřesu vaši polovičku jistě potěší. Vše, co musíte udělat, je vybrat si správnou barvu a počkat na tento výjimečný okamžik, kdy v jejím oku uvidíte jiskru, která je znamením velké radosti.

Věčné růže , bez ohledu na to, jakou formu si vyberete, jsou perfektním nápadem na dárek a věčné vzpomínky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *