Rose Belle růže

Rose Belle jsou řezané, stabilizované, věčné růže, které si zachovají svou krásu a svěžest po dobu minimální dvou let. Růže jsou vyráběné v mnoha barvách a jsou z nich tvořeny originální vazby. Stabilizované růže Rose Belle jsou vázané i na přání zákazníků, nejen dle požadavku interiéru, ale taktéž pro různé příležitosti.

Firma Rose Belle je výjimečná především svou originalitou, luxusem, zákaznickou péčí i flexibilitou. Vždy se snaží reagovat na dané poptávky trhu a upokojit požadavky všech zákazníků.

Rose Belle je též neustále se rozšiřujícím velkoobchodním dodavatelem stabilizovaných růží s nejlepšími podmínky pro všechny odběratele.
Jsme mezinárodní firma a naši centrálu Rose Belle najdete nejen v České republice, ale taktéž i v Polsku, Německu i Slovinku.

 

Všechny látky, které se používají při stabilizačním procesu, jsou zdravotně nezávadné a splňují všechny požadavky Evropské unie

Pro dosažení nejlepších výsledků jsou vybírány rostliny v nejkrásnější fázi květu. Čerstvé květiny se napouštějí speciálním roztokem, který nahradí rostlinné tekutiny.

Tento proces se používá nejen při stabilizaci růží, hortenzií, karafiátů, gardénií, kal a zelených rostlin (trávy, listí), rostlin v květináčích a dokonce i stromů.

Proč právě Rose Belle

Často kladené dotazy

Nevíš, jak pečovat o produkty Rose Belle, zda nevadí alergikům. Na této stránce najdeš odpovědi na tyto otázky.

Seznam otázek

Ne, žádné samostaně stojící růže, vazby ani kompozice nesmí přijít do styku s vodou ani vlhkým prostředí.
Rose Belle růže jsou zbaveny  všech alergenů.
Nejdůležitější je dodržet tyto zásady:
  • Nedovolte styku růží s vodou ani vlhkem
  • Nevystavujte růže přímému slunci
Stabilizační látka je zdravotně nezávadná a splňuje všechny požadavky a nařízení Evropské unie.
NE, stabilizační proces se nedá použít nejen na růže, ale i hortenzie, karafiáty, gardénie, kaly a další zelené rostliny (trávy, listí), rostliny v květináčích a dokonce i stromy (např. 11 metrů vysoké palmy).
Pro dosažení nejlepších výsledků jsou do stabilizačního procesu vybírány květiny v nejkrásnější fázi květu a rostlinné tekutiny jsou nahrazeny stabilizačním roztokem.