fbpx

Květiny pro budoucí nevěstu. Zásnuby

Postupem času jsme byli schopni pozorovat, jak se mění forma zasnoubení. Před několika lety, měly velmi oficiální a slavnostní ráz, dnes je jejich průběh často soukromí. To muži volí to, kde svou vyvolenou požádají o ruku, jak to udělat, zda a kdo bude současně přítomen a zda využijí ještě nějakou formu dárku. A zde vyvstává otázka – jsou květiny pro zásnuby povinným prvkem? Nemusí to být povinné, ale určitě budou dokonalým doplňkem a zdůrazní jedinečnost tohoto okamžiku.

 

Květiny pro zasnoubení. Které vybrat?

Již jsme mnohokrát zmínili, že květiny mají velmi bohatou symboliku, kterou stojí za to vědět, abyste se nedopustili faux-pas. Nezapomeňte, že květiny budou představovat nejen krásný doplněk k dárku, ale také skryté poselství, které ještě více  zdůrazní vaše city k budoucí nevěstě.

Nejčastější vybrané druhy květin jsou samozřejmě růže . Není divu – symbolizují hlubokou lásku , oddanost a touhu . A pokud si také vyberete věčné růže – budou znamenat trvanlivost vašich pocitů .

Jaké květiny budou pro budoucí nevěstu nejlepší?

Jako v mnoha jiných případech odpovíme, že nejlepší květiny pro zasnoubení budou květiny, které má budoucí nevěsta nejraději. Snadné? Nepřesné. Vaše vyvolená nemusí mít nutně svůj oblíbený druh. A pak co? Pak přijdeme na pomoc my – specialisté na dárkové speciální úkoly 😉

Teď, když jsme dospěli k závěru, že nejlepší angažmá jsou věčné růže , že je čas přemýšlet o tom, jaké barvy budou na tu jedinečnou příležitost nejvíce vhodné.

Červená s barvou lásky

Při pomyšlení na lásku a zásnuby nás většinou napadnou červené barvy . A právem. Mnoho let je uznáváno mnoha kulturami jako symbol hlubokého, vášnivého pocitu touhy. Bez ohledu na odstín bude jakákoli červená ideální nápad. Přináší jasné a velmi jednoduché poselství: Miluji tě a chci, abys byla moje .

Co když vaše drahá nemá ráda červenou? Nic není ztraceno! Lásku můžete vyznávat mnoha barvami.

Vidět svět skrze brýle růžové

Růžová a všechny její odstíny budou také skvělým dárkem pro novou nevěstu. Tato barva je symbolem pocitu plného romantismu. Darováním růžové květiny své milované dáváte najevo, jak si její přítomnosti vážíte.

Pomerančová?

Věděli jste, že oranžové růže nesou skrytou zprávu? Říká se, že je to hraniční barva mezi žlutou (což znamená přátelství) a červenou (symbolizující lásku). Když darujete oranžové květy, řeknete své vyvolené: Jsi pro mě důležitá. Jsi můj přítel a moje láska zároveň . Tato barva nese ještě jednu, vlastně důležitější zprávu – Udělejme další krok! .

Modré květiny pro zasnoubení?

Tato barva je možná největším překvapením, protože se stala zjevným symbolem lásky a věrnosti. Modrá kytice zdůrazní vaše odhodlání a náklonnost. Tím, že ji darujete své budoucí snoubence, sdělíte jí poselství: Chci být s tebou navždy .

Květiny pro zasnoubení – v jaké formě?

Tuto otázku máte určitě teď v hlavě. Mám si vybrat kytici nebo box, květináč? Nebo snad něco jiného? Na to neexistuje jednoznačná odpověď. V našem obchodě najdete mnoho položek, které se určitě budou perfektně hodit k příležitosti vašeho zasnoubení. Jednou z nejoblíbenějších skladeb je zásnubní box , ale v diamantu bude prsten pro milovanou osobu vypadat stejně krásně .

Pro ty, kteří přemýšlejí o něčem působivějším, jsme připravili jedinečné Květinové boxy v několika velikostech. Pokud jste naopak tradicionalista, jednoduše vyberte elegantní kytici .

Jedna věc je jistá – bez ohledu na to, jakou barvu růží zvolíte a jakou formu kompozice zvolíte – květiny a jejich tajná řeč vytvoří jedinečnou atmosféru a zdůrazní slavnostní povahu zásnub.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *