Květiny v hotelu, restauraci a kavárně. Inspirace od Rose Belle.

Přijedete do hotelu, ohlásíte se na recepci a jdete do svého pokoje. Čemu je věnována prvotní pozornost? Vejdete do restaurace nebo kavárny a sednete si ke stolu – co je pro vás důležité, než se rozhodnete, zda si něco objednáte?
Jistě, v každém z těchto případů bude dekor a estetika společným prvkem, protože vytvářejí správnou atmosféru a rozhodují, zda klient chce zůstat déle, něco si objednat a vrátit se znovu …
Pokud provozujete jedno z těchto tří míst a chcete, aby se u vás hosté cítili stejně dobře, jak byste chtěli, ale nejste si jisti, jak můžete dekoraci uspořádat – jste na správném místě! Rose Belle pro vás připravila několik inspirací, díky nimž se naučíte, jak vytvořit atmosféru, kterou vaši zákazníci budou milovat!

Květinová výzdoba v hotelu

Recepce

V každém hotelu je klient na prvním místě na recepci. Toto je vaše první šance upoutat pozornost zákazníka, aby se hned na začátku cítil blaženě a zajistil, aby proces odbavení probíhal v příjemné atmosféře. Atmosféru, kterou tvoří vaši zaměstnanci samozřejmě nemůže nahradit žádná dekorace, ani ta nejkrásnější. Zákaznický servis musí být na vysoké úrovni, je to jeden z nejdůležitějších klíčů k úspěchu. Postarejte se tedy o odpovídající školení personálu a jeho bezvadný vzhled.

Lobby a recepce hotelu by měly být přátelským místem, je to vaše vizitka. Recepce, na které se hosté přihlásí, musí být vždy čistá. Stojí za to přidat květinový přízvuk ve formě malé kompozice (nebo dvou na obou stranách, pokud je pult dlouhý). Spíše si vyberte jemné květiny, které ladí s barvou interiérového designu. Bílé růže budou fungovat nejlépe, protože se hodí ke všemu, ale květiny v různých odstínech růžové a červené budou také vypadat krásně.

Pokud nemáte na pultě dostatek místa pro květiny, nic není ztraceno! Můžete na recepci umístit krásnou vázu na podlahu. Nezapomeňte, že v tomto případě musí být složení květin vysoké, aby byly nepřehlédnutelné.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Za úvahu stojí také pohodlí vašich hostů, zejména těch, kteří čekají ve frontě. Pohodlné pohovky a křesla i malý stolek se mohou ukázat jako býčí oko. Když už mluvíme o malých stolech – proč nevyužít svůj prostor k udržení této příjemné atmosféry? Krásná růže ve skle jistě potěší každého a zpříjemní čekání.

Hotelový pokoj – jak vytvořit jedinečnou atmosféru?

Není nic zjevnějšího než květiny! Oživí každý interiér. Díky nim se vaši hosté budou cítit důležití. A rádi se k vám vrátí. Proto stojí za zvážení jemný květinový design také v hotelovém pokoji. Ideální je složení Box Glass , které kombinuje jednoduchost, krásu a jemnost.

A pokud chcete svému klientovi dát něco víc než jen zážitek na místě – darujte mu jedinečnou věčnou růži od Rose Belle! Garantujeme, že si na tak malý dárek bude pamatovat velmi dlouho a bude se k vám rád vracet.

Hotel SPA a květiny. Stojí to za to?

SPA je srdcem každého hotelu. Zde se hosté mohou postarat nejen o sebe, ale především relaxovat, odpočinout si a uklidnit se. Vyvstává tedy otázka – jsou na takovém místě potřeba květiny, pokud se zde zákazníkům dostává takového relaxu? Říkáme důrazně: samozřejmě ANO! Květiny podněcují příjemné pocity i jemnou relaxační hudbu! Dekor SPA spolu s celou řadou dekorací, včetně květin, by měl tvořit nedílný celek.
Na co tedy sázet? Existuje mnoho nápadů a vše závisí na vaší kreativitě! Obrázky věčných růží, menší nebo větší kompozice v krásné váze, růže ve skle … co si dokážete představit. Pamatujte však, že celek by měl spolu ladit a zapadat do interiéru.

Přidáním svíčky s příjemnou pačuli a limetkovou vůní si můžete být jisti, že klient bude chtít strávit ještě více času ve vašem hotelovém SPA!

Zasedací místnost v hotelu? Sázejte na růže!

Pokud má váš hotel zasedací místnost, kde se hosté mohou dobře bavit – např. Místnost s krbem nebo dokonce konferenční místnost – postarejte se o jeho výzdobu! Dopřejte jim, aby se s vámi cítili mimořádně dobře. Kytice červených růží dodá interiéru jedinečný charakter a neuvěřitelnou eleganci. Díky tomuto malému a jednoduchému postupu bude atmosféra mnohem přátelštější. Vaši zákazníci to ocení!

Květiny v restauraci a kavárně. K čemu to všechno je?

Restaurace a kavárna (včetně hotelových) jsou mimořádná místa, která poskytují člověku pocity, které vnímá všemi smysly … Cítit vůni, slyšet zvuk uvařené kávy nebo dotýkat se šálku, ví víceméně jakou chuť očekávat. A co zrak? Je to pocit, který okamžitě vyšle signál do vašeho mozku, když vstoupíte, zda stojí za to si v této restauraci objednat jídlo … Protože pokud, když někam vstoupíte, máte pocit, že v místnosti vládne chaos, nic zapadá do sebe, necítíte vlídnou, vřelou a přátelskou atmosféru – rozhodnete se zůstat na tomto místě, nebo budete hledat příjemnější místo?

Proto, pokud provozujete restauraci a nechcete, aby se zákazníci “otočili mezi dveřmi”  – postarejte se o design interiéru. Úhledné, čisté stoly a židle a obecný pořádek jsou nejdůležitější. Pamatujte však, že pokud se klient rozhodne sednout si ke stolu – musí cítit tuto atmosféru! Malý květinový dekorativní akcent na každém stole vám určitě pomůže vytvořit atmosféru, která podporuje častější návštěvy! Na tomto místě bude dokonalá výše zmíněná kompozice Box Glass, růže ve sklenici nebo dokonce věčná růže ve vázičce , která je dokonalou dekorací stolu v každé restauraci nebo kavárně.

Živé nebo umělé květiny?

Samozřejmě, že živé! Oživují interiér a zlepšují pohodu! A pokud chcete, aby vydržely déle a nechcete je každou chvíli vyměňovat – nabízíme věčné květiny od Rose Belle. Zaručují svěží vzhled a kouzlo po dobu minimálně 2 let díky speciálnímu stabilizačnímu procesu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *