fbpx

Květinové dekorace na velikonoční stůl

Velikonoce se již blíží a my, inspirovaní jarní aurou, jsme pro vánoční výzdobu stolu připravili několik inspirací

Velikonoce si dlouho spojujeme s jarem, koneckonců je to doba, kdy můžeme obdivovat přírodu probouzející se po zimě a rozkvět barevných květin kolem. Proč si tedy některou z těchto vibrací nevezmete domů?

Na jaře vládnou květiny

Květiny jsou neodmyslitelným prvkem jara, takže je vhodné je použít k ozdobení velikonočního stolu. Nejen, že vypadají hezky, ale především jejich vidění zlepšuje náladu a energii. Nezapomeňte však uvažovat nad jejich umístěním – přebytek velkých kytic na stole může přemoci a množství velikonočních doplňků odvádí pozornost. Nejlepší je zvolit jednu, mírně větší skladbu (ale ne příliš vysokou, aby vaši hosté sedící naproti sobě mohli volně mluvit) a zvolit několik jemných doplňků, které rozložíte na stůl mezi talíře (několik drobných vajíček, zajíček nebo jehně by mělo stačit). Koneckonců, dekorace je jen doplňkem k velikonočním pokrmům. Pamatujte, že minimalismus a jednoduchost mohou poskytnout nádherný konečný výsledek.

Živé nebo umělé květiny?

Rozhodně živé! Ujišťujeme vás, že kdokoli okamžitě pozná, že vaše dekorace je vyrobena z umělých květin. A právě přírodní květiny přinášejí tak jedinečnou atmosféru a energii! Pokud však chcete, aby vaše dekorace vydržela déle zaměřte se na živé stabilizované růže.

Žlutá je barva Velikonoc?

Žlutá je rozhodně dominantní barvou během Velikonoc. Při výběru květin v této barvě však buďte také umírnění, jinak se místo jarní elegance na váš velikonoční stůl vkradne kýč. Vše, co potřebujete, je jemná kytice nebo jemná kompozice žlutých květů a pár akcentů na stole, ale spíše v jiné barvě. Pokud vsadíte na kytici – pár žlutých růží bude skvělým prvkem vaší stolní dekorace. Dobrým řešením bude také jedna věčná růže ve speciální společnosti – podívejte se na naši sadu váz .

Co když ne žlutá?

Jsou to prakticky všichni ostatní! Jaro má mnoho odstínů a barev, takže ať si vyberete cokoli – bude to v pořádku. Je však třeba připomenout, že barva květů na stole by měla být v souladu s okolím – barva stěn, záclon nebo dokonce ubrusu. Pokud chcete klasickou a elegantní výzdobu – raději zvolte bílou, odstíny růžové nebo oranžové. Květinový box DeLuxe pastelový s hortenzií nebo vřesem se sedmikráskami může být dokonalým jarním akcentem na vašem stole

Pokud však přemýšlíte o něčem jiném, než je kytice a truhlík na květiny – pomůže vám celá naše kolekce růží ve skle .

Bez ohledu na to, co si vyberete, nezapomeňte, že se vyjadřujete výběrem dekorací. Především vás však dekorace z věčných květin musí potěšit, koneckonců budou vaším poutačem na další minimálně 2 roky!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *