fbpx

Jak se starat o věčné květiny Rose Belle?

První věc, která nám přijde na mysl, když mluvíme o dárku k narozeninám, svátku, svatbě, přijímání nebo křtu, jsou květiny. Pokud jde o nápady na dárky, jsou tak hluboce zakořeněny v tradici rozdávání dárků, že je pro nás těžké si představit jejich nepřítomnost. Dokonalým příkladem je svatba a žádosti mladých lidí k formě dárku, většinou se setkáváme s dárky formou obálek , láhvi vína, dobré knize s kombinací květin. Je to proto, že květiny rychle vadnou as jejich přebytkem mladí lidé často nemají co dělat a po oslavách si je ani domů nepřivezou. Již několik let sledujeme tuto tendenci a vidíme, že ano, hosté splňují očekávání nevěsty a ženicha a přinášejí víno nebo obálky.

To dokazuje, že květiny se staly neoddělitelnou součástí každého daru. Proto jsme se tak milující tuto tradici a samotné květiny rozhodli vytvořit něco, co navzdory skutečnosti, že se skládá ze živých květin, potěší oko příjemce po dobu nejméně dvou let! Samozřejmě mluvím o věčných květinách . O tom, jaké jsou a jaké jsou jejich výhody, se dočtete v našich článcích níže.

Vytrvalá péče o květiny. Je to těžké?

Rozhodně ne! Ačkoli se stabilizované růže neliší od běžných řezaných květin, péče o obě je zcela odlišná. Na rozdíl od zdání věčné růže nevyžadují přílišnou angažovanost, pokud jde o péči. Jak tedy prodloužit jejich životnost?

Věčné květiny nemají rádi vodu!

To je vlastně nejdůležitější princip jejich péče. Když se rozhodujete koupit květiny Rose Belle, musíte si to o ní pamatovat. Ale nebojte se! To je skvělá pomoc, protože živé řezané květiny vyžadují výměnu vody a můžete se v nich utěšit pouze po dobu 7-10 dnů. Věčné květiny díky procesu stabilizace nevyžadují výměnu vody, dokonce ji nenávidí. Šetříte čas a oni se vám dlouho odvádějí krásným vzhledem.

Nejde samozřejmě jen o úsporu času. Voda je škodlivá pro věčné květiny, proto by se neměly vkládat do vody. Vyvarujte se také vlhkých místností, jako je koupelna. Obývací pokoj nebo ložnice budou pro ně skvělým místem.

Slunečný okenní parapet nebo komoda ve stínu?

Při výběru ideálního místa pro vaše růže nezapomeňte vyhnout se velmi slunným prostorům. Ostré paprsky slunce mohou způsobit vyblednutí barvy vašich stabilizovaných květin, takže slunečný okenní parapet pro ně není dobrým místem. Nejde samozřejmě o to, hledat ten nejtmavší kout v domě, jen se vyhnout přímému slunečnímu záření.

Prach na věčných květinách – jak se ho zbavit?

Usazování prachu na květinách je zcela přirozené. Prach si nevybírá, čeho se má držet, i když mnohem méně se drží věčných květin. Jak se toho zbavíte? Za žádných okolností byste k tomu neměli používat mokrý hadřík, protože, jak jsme zmínili výše, vytrvalé květiny nemají rádi vlhkost. Vše, co potřebujete, je měkký štěteček a několika velmi jemnými pohyby můžete snadno smést přebytečný prach z kompozice.

Dotek – škodlivý nebo neškodný?

Květy jsou známé svou jemností, jemností a křehkostí. To platí i pro stabilizované květiny, proto je lepší se jich často nedotýkat, abyste je náhodou nepoškodili.

Věčné růže jsou kombinací přírodní krásy, elegance a trvanlivosti. Pokud si pamatujete pouze výše uvedená pravidla, můžete si být jisti, že se vám budou dlouho líbit a vydrží vám mnoho let!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *