fbpx

Jak na jaře oživit interiér? Inspirace od Rose Belle.

V posledních dnech vidíme stále více paprsků slunce, které se střídají s zamračenými dny a teploměry ukazují o několik stupňů více než před měsícem. To je znamení, že dlouho očekávané jaro se pomalu blíží. Měnící se počasí venku zlepšuje naši pohodu a dodává nám energii. Je vhodná doba provést drobné změny i v domácím prostředí.

Kde začít?

Nejprve skryjte vše, co je spojeno s podzimem a zimou. Nahraďte silné, tmavé přikrývky světlejšími a světlými přikrývkami. Pro příštích šest měsíců nebudou k dispozici ani podzimní a zimní dekorace. Nadcházející jaro je také ideálním časem na úklid – mytí oken, osvěžující pohovky atd. Také se postarejte o příjemný a jemný zápach pomocí vhodných difuzorů, svíček a krbů. V naší nabídce najdete aromaterapeutické produkty, které perfektně zapadnou do jarní atmosféry. Rozhodněte se však pro květinové a osvěžující vůně, jako je vůně čajového květu nebo krásná a jemná vůně sladké růže .

Jarní aranžmá interiéru.

Pokud jste již s jarním úklidem skončili, schovali jste zimní dekorace a osvěžili svůj byt, můžete přejít k dalšímu kroku, kterým je jarní interiérový design.
To je doba, kdy by měly vládnout světlé, teplé nebo pastelové barvy. A to nemusí znamenat renovaci a výměnu nábytku! Musíte jen správně vybrat několik doplňků a vaše okolí změní svou tvář!

Oblíbené bílé, šedé, černé a hnědé jsou nejlépe kombinované se šťavnatou zelenou nebo pastelovou barvou. Květinové motivy se také budou perfektně hodit – na ubrusy, podnosy a polštáře na pohovce. Existuje mnoho možností, vyberte si barevné schéma a téma, které vám vyhovuje.
Pokud váš domov má dlouhé, tmavé a těžké závěsy – měli byste přemýšlet o jejich změně na světlejší a ve světlých barvách.

Květy jsou znamením jara

Kromě změny textilu na textilie s jarními motivy stojí za zamyšlení také … živé květiny. Zelené květináče oživí váš domov, ale věčné květiny od Rose Belle budou také dokonalou dekorací. O tom, jaké jsou a proč stojí za to si je vybrat, jsme psali v článku Rose Belle – Víc než kytice .
V naší nabídce najdete mnoho skladeb, od jednoduchých růží, přes Flower Boxy, až po originální produkty, jako je růžehttps://rosebelle.cz/produkt/vecna-ruze-ve-sklenene-doze/ ve skle .
Při výběru sólové růže stojí za to zvolit barvu, která je spojena s jarní – žlutou, čajovou nebo růžovou. Jedna, tři nebo dokonce pět růží v krásné, světlé nebo skleněné váze jistě dodá vašemu okolí vhodný, ale „lehký“ charakter a navíc na dlouhou dobu.

Květinové boxy jsou naproti tomu působivější a nabízejí mnohem více možností. Zde také stojí za to sázet na jarní barvy, i když v případě krabic se můžete trochu zbláznit. Všechno záleží na vašem vkusu a prostředí, ve kterém by se takový Květinový box nacházel. Pokud jsou barvy ve vašem obývacím pokoji intenzivní – vyberte si jemnou a jemnou krabičku, jako je ta pastelová s hortenzií ve verzi DeLuxe .
Pokud naopak ve vašem domě chybí barva, můžete zvolit červenou a silnou růžovou , například vřesovou krabičku s růžovými karafiáty .

Všechny tyto návrhy budou perfektně zapadat do jakéhokoli interiéru a bez ohledu na zvolené barevné schéma – oživí je a pozitivně ovlivní vaši pohodu.

Měnící se počasí venku zlepšuje naši pohodu a dodává nám energii. Je vhodná doba provést drobné změny i v domácím prostředí.

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *