Víte, jak vybrat vhodné svatební dekorace?

Svatební dekorace patří na svatební stůl i samotný obřad od nepaměti. Jsou k podrobnostem, které mají své patřičnou atmosféru. Kromě květinové výzdoby, která je samozřejmostí, prostorový doplněk a výhledové doplňky, které fungují stejně jako doplňky bytové.

Jak vybrat vhodnou dekoraci

Při výběru svatební dekorace je důležitý účel – je to pro výzdobu obřadní síly nebo bude zdobit prostor svatební hostiny? Pro deset jsou vhodné pouze květinové dekorace, ale také i pro dívky, svíčky, lampiony nebo dekorace skleněné. Někteří z nich dostávají v naší nabídce .Velmi zajímavé jsou i prostředí, styl svatby, barevné palety a druhy materiálu, které budou ve výzdobě převládat. Ostatní dekorace jsou k dispozici pro svatební hostiny v restauraci a jiné se hodí pro svatební hostinu v restauraci.

Nezapomínejte ani na dekorace pro svatební prstýnky. Může to být stylová mistička, krabička nebo košíček.

Velmi oblíbené jsou dekorace s nádechem vintage styl, u kterých je možné použít přírodní materiály jako je dřevo, sušené či živé květiny a mezi různými dekoracemi patří svícny či skleněné vázy.

Barevné ladění

Pokud chcete mít dekorace s nádechem, můžete využít barevné kombinace, mezi nimiž bude převládat zlatou, stříbrnou, fialovou a bordovou. Lehkost a hravost do prostoru přinesou oranžová, žlutá nebo světle zelená. Svatým v exotickém stylu sluší tyrkysová.

Květinové dekorace

Je možné, že svatba je velmi slavnostní chvíle, kdy se dá pozorovat i květinová výzdoba, která by měla být v harmonii, se šaty, doplňky a svatební kyticí nevěsty, ale i se stylem svatby jako prostředím, v roli se svatební hostinou. Některé květinové kompozice uvádějí iv našem e-shopu .

Primárně hraje svatební kytice pro nevěstu. Ženich mává korsáž (kytička na klopě). Podle tradic a zvykků se ještě připravují kytičky pro maminky, družičky, případně svědkyně. Pro návštěvníky můžete využít myrtu nebo rozmarýnu s zapínáním a zapínáním na květinové dekorace na auto nevěsty, případně ozdoby pro ostatní automobily.

Svatební kytice

Svatební kytice se váže nevěstě a míru. Odráží její vkus a osobitý styl. Je dobré, aby ladila s penězi i stylem líčení. Stejně tak lze oslovat vzhledu svatebních šatů.

Univerzální svatební kytice kulatá, která je velmi malá ke svému svatebnímu oblečení a je typická zejména pro menší svatby, k menší a štíhlejší postavě a korzetovým šatům.

Pro Honosnější svatbu je vhodnější kytice převislá, která je vhodná pro postavy vyšší, plnoštíhlejší nebo empírový střihu šatů.

Mezi tradiční svatební květiny patří růže , královny květiny . Čeká na vás celoročně a vypadá celá barevnánou návštěv. Nejčastější volbou je barva bílá, růžová nebo červená.

Další oblíbené květiny jsou tulipány, narcisy, frézie nebo karafiáty, které mohou být s růžemi kombinovány a zajímavé květinové vazby. S kyticí by mohla ladit košile a kravata ženicha.

Svatební šperky

Výběr šatů pro nevěstu je velmi dlouhodobá osobní. Hledejte jednou pro vaše vysněné šaty, kdy máte zájem, i když máte k dispozici šperky , které podtrhnou krásu a nevíme, jak skvěle doplnit styl a vzhled šatů. Držte se toho, co je vám vlastní. Sběrem šperků se nevzdalujte od toho, co je pro vás běžným v každodenním životě.

Materiál

Každý kovový koš s oblečením. Pro šaty v barvě slonoviny jsou skvělé šperky zlaté, které vyzvednout smetanový tón šatů. Chcete-li mít šaty čistě bílé, raději sijte do nabídky šperků ze stříbra nebo platiny. Také berte názory na zdobení šatů. Pro zdobený výstřih jsou vhodnější jednoduché naušnice. Jsou – li svatební šaty v jednoduchém stylu, hodí se k nim zdobený náhrdelník.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *