Dekorace do bytu dá vašemu bydlení šmrnc

Zařizujete si nové bydlení a přemýšlíte, jaké dekorace pro něj budou originální a líbivé nebo si chcete vylepšit interiér původní a hledáte dekorace nové?

Dekorace v duchu…

Dekorace můžeme vybírat univerzální nebo je ladit podle druhu interiéru.

Vintage styl

Přestavuje klidný životní rytmus a přináší s sebou retro dekorace s letitou patinou. Postačí zavítat na půdu a objevíte tam staré hodiny, plechové cedule, staré lampy nebo skleněné dekorace.

Provence styl

Je to útulný a domácký styl, v němž se objevují barvy, přírodní materiály a romantické květinové vzory. Mezi barvami vévodí bílá dobový odstín.

Retro styl

Retro doplňky dodají bydlení nový rozměr. Velmi oblíbené jsou květinové vzory a geometrické tvary.

Květinové dekorace

Každá květinová dekorace dodá interiéru svěží vzhled a zútulní jej. Zelená barva působí uklidňujícím dojmem. Do panelákových bytů jsou vhodnější spíše květiny umělé. Pokud chcete květy živé, dejte přednost stabilizovaným růžím z nabídky rosebelle.cz. Tyto růže jsou upravovány speciálním procesem, který je zachová po dlouho dobu čerstvé a krásné. V nabídce naleznete jednotlivé květiny vhodné do vázy bez vody, nebo kompozice. Ty jsou umístěné v krabičce nebo ve skleněné kouli, kterou lze postavit na nábytek či zavěsit do prostoru. O tyto dekorace se nemusíte starat a vydrží vám čerstvé a nádherné podobu několika let.

Skleněné vázy

Skleněné vázy jsou zajímavé dekorace, které mohou plnit hned několik různých funkcí. V nabídce nalezneme nespočet různých druhů, tvarů, barev i barevných dekorů.

Skleněné vázy nabízejí hned několik výhod – snadno zkontrolujete stav i hladinu vody a velmi snadno se udržují v čistotě.

Pro vytváření květinových sestav jsou vhodné především vázy čtvercové  menších rozměrů. Skleněné váze dlouhých a úzkých tvarů bude slušet květina jedna.

Dekorační vůně do bytu

Nabízejí skvělý způsob, jak získat nejen originální dekoraci, ale zároveň i příjemnou vůni, která zpříjemní atmosféru domova či dalších prostor, v nichž je umístěná. Vůně má vliv na naši náladu a může pozitivně ovlivňovat i náš zdravotní stav.

Často používané jsou různé druhy difusérů s bambusovými tyčinkami, které uvolňují vůni do interiéru. Díky svému netradičnímu designu i barvám navíc interiér oživí a vnesou do něj hravého ducha. Tyto malé dekorace zároveň zvlhčují a ionizují vzduch, neutralizují pachy a prach, podpoří čistotu vzduchu, posílí naši imunitu, zlepší naši náladu a lze je využít i pro odpuzování hmyzu a proti roztočům a bakteriím.

Vonné svíčky

Vonné svíčky jsou dekorace, kterou si můžete umístit do jakéhokoli prostoru a to podle nálady či potřeby. Jen je potřeba dbát na to, aby se plamen nikde nerozšířil. Někdo miluje relaxaci ve vaně, další si zase zapálí vonnou svíčku v ložnici.

Dobře zvolená vonná svíčka skvěle dotvoří atmosféru domova, příjemně provoní domov a navíc může být originální dekorací našeho interiéru. Svíčky obsahující esenciální oleje jsou skvělým pomocníkem při relaxaci

Pokud milujete květinové vůně, ideální je levandule nebo jasmín. Dřevitější vůni vám poskytne santalové dřevo nebo jalovec. Pro chladnější dny jsou vhodné svíčky s vůní koření. Jestliže chcete mít domov stále svěží, pořiďte si svíčku s vůní moře, aloe vera bílého čaje či šalvěje.

Pokud přemýšlíte nad tím, jak vybrat tu správnou svíčku, mějte na paměti, že svíčky z přírodních materiálů, jako je například přírodní vosk (včelí, palmový, sojový), méně čadí a jsou šetrnější. Velmi důležitý je i knot. Jestliže je slabý, neshoří vám svíčka celá. Pokud je silný, svíčka shoří příliš rychle. Jestliže je plamen svíčky příliš velký, postačí knot zkrátit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *