Růže jako dárek pro ženu na rande

První rande – to je vždycky dokonalý adrenalinový zážitek. Vždyť ji vůbec neznáte a nevíte, co můžete očekávat ale hlavně, přece nechcete nic pokazit! Všeobecně se tvrdí, že ženy jsou před prvním rande o dost nervóznější než muž. Ale, pánové – ruku na srdce – kdo z vás se nikdy neotřepal nervozitou z něčeho nového, co byste nechtěli pokazit?

 

Pokud patříte k těm, kteří si nervozitu přiznají a nechtějí, aby se něco pokazilo, protože o tu ženu mají velký zájem, nechte si poradit, jak zařídit to nejúžasnější rande, které na ženu vašeho srdce zapůsobí tak, že sama druhé rande navrhne.

 

Nejdůležitější je výběr kvalitní květiny

Nikdy nechoďte na první rande s prázdnýma rukama. Skromná žena sice nečeká žádný dárek, ale úplně každou ženu bez rozdílu věku či sociálního zařazení neskutečně potěší květina. Ale květina – to je hodně široký pojem. Nechoďte bezcílně po květinářství a raději kytici pořiďte dopředu, abyste zajistili, že bude absolutně bez vad. Na prvním rande totiž nesmíte podcenit žádný detail!

 

Jakou květinu vybrat?

Nepodceňujte ženy a věřte, že každá z nich má nastudováno, co jaká květina či její barva vyjadřuje. Proto je tedy rozhodně nutností na vaše vysněné rande přinést ženě růži. Ale! Jak je známo, ženy jsou opravdu náročné, co se květin týče. Buďte tedy kreativní a zapomeňte na jednu růži na dlouhém stonku. Ženu sice potěší, ale už ne tak docela ohromí. Velký výběr kreativních provedení růží najdete na e-shopu https://rosebelle.cz/. Věřte, že s jakoukoli touto volbou ženu naprosto ohromíte, jelikož kreativita zde vybraných květin je na hodně vysoké úrovni. A přeci každá žena se chce cítit jedinečná – tak jí to dopřejte!

 

Jaká barva růže se na první rande hodí?

Rudá růže

Pokud na ženu chcete opravdu zapůsobit, vsaďte na jistotu – tu představuje bezesporu rudá růže. Rudá barva u květiny totiž znamená vášeň a spalující lásku, kterou v ženě chcete zažehnout. O vás, jako dárci tato volba vypovídá, že jste osoba s velkým zápalem a cílevědomostí – a takové velké osobnosti žena odjakživa přitahovaly.

 

Bílá růže

Tahle barva se nejčastěji používá do svatebních kytic – a to má samozřejmě svůj důvod. Bílá totiž značí čistotu, věrnost a hlavně nevinnost. A bílá růže tedy značí pravdu a úctu k té druhé osobě.

 

Růžová růže

Stejně jako růže rudá znamená ta růžová lásku, ale spíše tu romantickou, kdy je na vášeň ještě brzo. Růžová barva ale také značí eleganci a vytříbený vkus. Takže nemusíte ani moc přemýšlet, jaké si vezmete třeba hodinky – stačí přinést správnou barvu růže, která vydá za všechny doplňky.

 

Žlutá růže

Pokud ženě darujete růži této barvy bude jí hned jasné, že vám nejde jenom o sex a že ani nechcete tlačit na pilu. Že jdete do všeho – i do potencionálního vztahu s rozmyslem a s rozvahou. V minulosti byla žlutá barva také považována za barvu žárlivosti, což už ale dnes neplatí, a tak se nemusíte bát koupit žlutých růží klidně i pugét – nic s nimi nepokazíte.

 

Růže modrá, fialová, zelená, tyrkysová

Tyhle netradičně zbarvené růže hned tak v nějakém květinářství nedostanete. Jak jsme již v začátku zmínili, je dobré koupit květinu s předstihem. Takže pokud chcete ženu obdarovat růží těchto barev, jež značí pokoru, naději a věrnost, navštivte e-shop https://rosebelle.cz/ , ve kterém jsou k dostání růže nejenom těchto, ale i jiných odstínů barev.

Ač to vypadá snadně, výběr růže je opravdu velice důležitou součástí prvního rande. Žena tak uvidí váš zájem hned ze začátku první schůzky. A jak je známo – první dojem je ten nejdůležitější. A pokud si vás žena v hlavě bezděčně zafixuje s krásnou kyticí sytě barevných růží, máte hned ze začátku plusové body – a na těch se už dá přeci stavět. Tak už na nic nečekejte, otevřete počítač a nakoukněte do e-shopu. Kdo ví, třeba zde za nějakou dobu budete vybírat kytice na svatbu?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *