Dárek pro ženu

Každý muž občas přemýšlí nad vhodným dárkem pro ženu. Někdy je jeho výběr velmi obtížný. Většina mužů často přemýšlí prakticky, a proto se rozhodne pro dárek, který je praktický a je v domácnosti potřebný. Ne vždy tím však ženě udělá radost. Každá žena totiž touží po dárku, který bude jen pro ni. Mezi takové dárky patří například šperky.

Výběr vhodného šperku

Šperky a ozdobné drobnosti dokáží svoji majitelku zkrášlit, zvýrazní její přednosti a podtrhnou její eleganci. Velmi však záleží na vhodném výběru. Podle čeho vybírat? Prozkoumejte e-shop rosebelle.cz, kde naleznete velmi zajímavé a netradiční kousky, které potěší každou ženu.

Typ ženy

Popřemýšlejte nad tím, jaký typ je žena, pro níž šperk vybíráte – je konzervativní či extravagantní typ. Dává přednost šperkům jemným nebo naopak výrazným. Extravagantní žena dá přednost šperkům výrazným, konzervativní typ potěšíte šperky jemnými a méně nápadnými.

Typ postavy

Pokud má obdarovaná štíhlou postavu, můžete volit jak šperk jemný, tak i výrazný. Jestliže je majitelkou postavy plnoštíhlé, bude se na ní vyjímat šperk spíše výraznější.

Styl oblečení

Při výběru šperku je důležitý i styl oblékání. Pokud žena upřednostňuje jednodušší střihy oblečení, můžete volit jak šperky jemné, tak i výraznější. Pokud dává přednost oblečení výraznějšímu, volte raději šperky jemnější.

Barva šperku

Pokud vybíráte šperk, je důležité si také uvědomit, jaké barvy oblečení má obdarovaná žena ráda a tudíž je nosí nejčastěji. Pokud si nejste jisti, nešlápnete vedle s křišťálem, který ladí ke každému barevnému stylu.

Jaký druh šperku vybrat?

Šperků je celá řada, může to být náhrdelník, naušnice nebo náramek. Velký výběr nabízí e-shop rosebelle.cz.

Náhrdelníky

Pokud se rozhodnete pro náhrdelník, je potřeba si uvědomit, pro jakou příležitost jej chcete darovat. Pokud má být pro každodenní nošení, volte raději náhrdelníky méně nápadné a střídmé. Pokud je to náhrdelník, který bude nošen k večerní toaletě, můžete sáhnout no nabídky šperků výraznějších. Krátké náhrdelníky se hodí k oblečení s malým výstřihem nebo límečkem. Pro kulatý tvar výstřihu je ideální volbou krátký, ale zato výrazný typ náhrdelníku, výstřihu ve tvaru trojúhelníku bude slušet náhrdelník delší, s tenkým řetízkem. Podobné to je pro šaty bez ramínek.

Naušnice

Pokud chcete darovat naušnice, pravidla pro jejich výběr jsou obdobná. Jednou z nejdůležitějších věcí jsou však tvar obličeje, střih a barva vlasů. Naušnice totiž dokážou, díky svému tvaru, opticky změnit tvar obličeje.

K oválnému obličeji se hodí naušnice výraznější, visací. Pro hranatý obličej jsou zase vhodnější naušnice jemnější.

Rose Belle – netradiční a originální šperky

Pokud hledáte šperky méně tradiční a originální, pak jsou dobrou volbou šperky z nabídky Rose Belle. Spojují v sobě eleganci a krásu přírodnin.

Na jejich výrobu se používá stříbro, pozlacené stříbro a velmi kvalitní průhledná pryskyřice, která je odolná proti UV záření a do níž jsou zakomponovány různé druhy rostlin. V nabídce naleznete nejen naušnice, ale i náhrdelníky a přívěsky a dokonce i celé sady. Je však pamatováno i na muže, pro něž firma nabízí nádherné a originální manžetové knoflíčky.

 

Veškeré šperky se vyrábějí ručně a každý jednotlivý kousek je originál, který potěší každou ženu. Šperky jsou dodávány v elegantních krabičkách, které mohou zároveň sloužit i pro jejich ukládání.

Pokud hledáte vhodný dárek, pak jsou to právě šperky z nabídky Rose Belle.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *