Květiny na den žen. Nadčasový dárek v moderním stylu.

Den žen je za rohem. Je to skvělá příležitost ocenit dámy v našem prostředí. V tuto chvíli stojí za to pamatovat nejen na svého blízkého, ale také na svou matku, babičku, sestru nebo kolegy. Květiny jsou dokonalým nápadem na dárek ke Dni žen, ať už v kytici nebo sólo. Je však třeba připomenout symboliku barev, aby nedošlo k faux-pas. O chybách, kterým je třeba se vyvarovat při předávání květin, jsme psali v článku Flower faux-pas .

Jaký dárek pro Den žen pro manželku nebo přítelkyni?

Váš další významný si zaslouží to, co je nejkrásnější a nejodolnější. Proto stojí za výběr věčných růží od Rose Belle . Bez ohledu na to, zda to bude jedna růže nebo několik – v každém případě potěší vaše oči po dobu minimálně 2 let.

Na jakou barvu bych měl vsadit?

Přestože je Den žen spojen s barvami jara, nic vám nebrání v tom, abyste si na znamení své lásky vybrali červené růže. V tomto okamžiku stojí za zvážení mimořádně romantický Flower Box , ale dobrá volba bude také kompozice s růží.

Pokud však dáváte přednost tlumenějším barvám, vyberte si pastelové složení z naší nové kolekce DeLuxe v čajových (oranžových), růžových nebo bílých odstínech. Nezapomeňte však vybrat květiny podle toho, co jednotlivé barvy v kontextu vztahu znamenají.
Květy v jemné verzi jsou směsí červené a žluté, proto jejich symbolika naznačuje pocit mezi přátelstvím (žlutá) a láskou (červená). Výběrem kompozice v tomto barevném schématu ukážete, že vám na ní záleží a chtěli byste udělat krok vpřed.

Růžová barva má velmi bohatou symboliku. Může to na jedné straně znamenat zdůraznění ženskosti, jemnosti a romantiky a na druhé straně nejistotu v lásce. Výběrem růžové kompozice  dáváte najevo, že si nejste jisti, zda je vaše láska opětována. Je to druh zprávy, která říká: „Rád bych věděl, jestli mě miluješ.“

Pokud je vztah s vaším blízkým čerstvý, můžete si vybrat bílé květy, protože projevují zájem a touhu lépe se poznat. Odstíny modré znamenají věrnost a důvěru.
Více o symbolice barev v kontextu vztahu se dozvíte v článku Valentýn. Barvy lásky.
Bez ohledu na to, které květiny si vyberete, stojí za to přemýšlet o přidání osobního věnování, ve kterém svému blízkému sdělíte důvod, proč jste si vybrali danou barvu.

Květiny pro mámu, babičku a sestru

  1. března stojí za to připomenout si ženy, které byly vždy přítomny ve vašem životě. Je to ideální okamžik, kdy si můžete vážit své matky, babičky nebo dokonce sestry, poděkovat jim za jejich lásku a péči.
    Perfektní volbou v tomto případě může být kompozice ve žluté a bílé barvě, protože znamenají vděčnost a jsou také symbolem přátelství.

Při nákupu dárku pro vaši matku, babičku nebo sestru si můžete vybrat také květiny v odstínech růžové , zdůrazní jejich ženskost a jemnost. Červená růže bude také dobrým darem, ale možná více individuálně, aby nenápadně zdůraznila vaše rodinné vazby.

Perfektní dárek pro kolegu z práce

Pracujete se ženami a chtěli byste jim dát také dárek? Nic nestojí v cestě! Určitě jim uděláte velké potěšení a oceníte také jejich paměť!
V případě dárku pro přítelkyně musíte být ještě opatrnější se symbolikou barev, aby vaše gesto nebylo nepochopeno. Vyhněte se spíše červené než žluté barvě jako symbolu přátelství nebo růžové, abyste zdůraznili jemnost a jemnost.
Rovněž neexistují žádná konkrétní a jednoznačná řešení, pokud jde o počet květů, i když častěji v případě kolegů z práce se používá jedna růže .

Fotografie jedné růže (růžová)

Přítel pro přítele – společná oslava

Den žen je svátkem všech dam, proto je stále častější dávat ženy ženám. Pokud chcete potěšit svého přítele – věčné růže od Rose Belle budou určitě dokonalým dárkem!
Nejčastěji zvolenou barvou je v tomto případě růžová jako výraz ženskosti a jemnosti, proto stojí za to zaměřit se na jedinečnou kompozici růží, sedmikrásek a hortenzií ve verzi DeLuxe .
Pro ty, kteří si cení moderního designu, máme zase něco originálního – růži v láhvi, která se vejde do jakéhokoli prostoru.
Vaše přítelkyně takový speciální dárek jistě ocení, zvláště pokud má ráda praktické a trvanlivé dárky!

Unikátní šperky pro výjimečnou ženu

Den žen si spojujeme hlavně s květinami. Pro ty, kteří by chtěli kromě květin dát i něco lesklého, máme perfektní kombinaci – elegantní náhrdelník s okvětními lístky růží . Pro milovanou osobu, pro matku, pro přítele – pro každou ženu chcete dát něco jedinečného a jedinečného!

Vyberte si správnou barvu okvětních lístků růží, spojte ji s Rose Belle a udělejte radost, která vydrží věčně!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *