Lásky čas

Rok 2020 byl velmi neobvyklý a náročný. Jak se ukázalo, vyžadovalo to hodně trpělivosti, porozumění a otevřenosti vůči změnám. Všichni jsme se během pandemie museli přizpůsobit novým pravidlům života a čelit výzvám, které vyvstaly. Navzdory obtížím se však vzájemná podpora a projev náklonnosti stále staly, a možná ještě důležitějšími. Rok 2021 by nám měl začít silnější s ještě více lásky. Všichni jsou si daleko blíže než kdy jindy.

Síla lásky je v každém z nás

Někteří vyhledávají příležitosti, jako je Valentýn, MDŽ, Den matek, den otců či den mužů k darování dárku či nějaké maličkosti, někteří dělají někomu radost „jen tak“ každý den.

S příchodem nového roku nás čekají hned tyto významné dny a dávají nám příležitost opět někomu prokázat svou náklonost.

Zavřeme dveře, otevřeme naše srdce

Doba pandemie omezila cestování a společenský život. Zároveň přispěl k rozvoji dalších forem komunikace. I když jste doma, můžete najít způsob, jak projevit lásku svým blízkým. Tento rok ukázal, že navzdory „zavřeným dveřím“ lidská srdce zůstávají a stále zůstávají „otevřená“ a úkolem našeho týmu je zprostředkovat vyjádření pocitů a emocí za pomoci našich květin. Zajistili jsme, aby se zásilky rychle a bezpečně dostaly k příjemcům.

Kolekce DeLuxe

Další výzvou a úspěchem v loňském roce byla premiéra nové kolekce DeLuxe . Zahrnuje elegantní květinové boxy s přidáním hortenzií, karafiátů, tuberózy a samozřejmě růží v hlavní roli. Součástí kolekce jsou také květinové boxy v kombinaci s eukalyptovými listy. Působivé květinové aranžmá v krabici potažené sametovou látkou je dokonalým typem na dárek pro slavnostní příležitost.

 

Dárky přímo od srdce

Věčné růže mohou nejen zkrášlit dekor, ale také zlepšit náladu a cítit se výjimečně. Neustále si vážíme svého poslání přinášet našim zákazníkům radost. Kombinací toho, co je krásné a trvanlivé, umožňujeme uchovat jedinečné vzpomínky a emoce déle. Kromě toho jsou květinové aranžmá Rose Belle pečlivě a ručně vyráběny, což je činí ještě atraktivnějšími. Co se může těšit víc než dárek od srdce?

 

 

 

 

 

 

 

 

Využijme každou příležitost, kterou můžeme potěšit někoho dalšího.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *