Tipy na dárky na Vánoce z nabídky eshopu rosebelle.cz

Vánoční svátky jsou období, které se pojí s pohodou a rodinnými setkáními, ale také s nákupem vánočních dárků pro své blízké. Také ještě stále přemýšlíte nad tím, jakým originálním dárkem potěšíte své nejbližší? Podívejte se na některé naše inspirace.

Šperky

Možná nyní namítnete, že šperky nejsou dárkem který je originální, ale opak je pravdou. V naší nabídce naleznete šperky, které jsou originálem. A čím jsou naše šperky tak výjimečné? Tyto šperky jsou ručně vyráběné a na jejich výrobu se používá pryskyřice, stříbro a květy. Ano, slyšíte dobře – květy, které se do pryskyřice zalévají. Jsou to jedinečné kousky a každý z nich je jedinečný originál. Při výrobě každého jednotlivého kousku je potřeba nejen dostatek času, ale i preciznost a vytrvalost. Jen díky tomu jsou šperky tak nádherné a dokonalé.

V naší nabídce naleznete naušnice, přívěsky a náhrdelníky, prsteny, náramky nebo celé sady. Pamatováno je i na muže a to v podobě originálních manžetových knoflíčků, které dokonale doladí každý pánský outfit.

Květiny

Každou ženu potěší nádherná květina. Nyní však můžete namítnout, že květy brzy uvadnou, nikoli ty z naší nabídky. Nabízíme totiž květiny stabilizované, především pak řezané růže. Díky stabilizačnímu procesu si svoje přirozené kouzlo uchovávají po velmi dlouhou dobu a to minimálně až dva roky. Tyto květiny nemají pyl, jsou tedy vhodným dárkem i pro ty, kteří trpí alergií. Nepotřebují zalévat ani sluneční světlo, takže je můžete umístit i do místa, kde je slunce méně.

V naší nabídce naleznete jak květinové boxy, tak i jednotlivé kompozice. V kompozici je růže umístěna buďto do krabičky nebo do skleněné baňky. Vybírat si můžete i různé barvy květiny.

Květinové boxy mají různý tvar i různou velikost. Stabilizované květy lze aranžovat do celé řady konfigurací, díky nimž se stanou výjimečným dárkem pro každého.

Jako doplněk pro květinu lze pořídit skleněnou vázu, která bude skvělou a netradiční dekorací, jež doladí kouzlo z darované květiny.

Další možnosti

Mezi ženami jsou velmi oblíbené hedvábné šátky. Hedvábí je velmi kvalitní a příjemný materiál, který se nosí téměř jako šperk. Každý outfit promění na originál a eleganci. Kromě toho dokáže rozzářit i obličej a pleti dodá jas. Je to doplněk ideální nejen do kostýmku, ale i k halence šatům či tričku.

Mezi oblíbené barvy patří černá, šedá nebo tmavě modrá. Tmavší oblečení oživí zářivé tóny červené, modré, zelené, fialové či oranžové. Kromě toho zdůrazní partie krku.

Kouzlo hedvábných šátků spočívá především v jejich mnohostrannosti, neboť je můžete uvázat mnoha různými způsoby, do mnoha různých tvarů. Šátek také lze doplnit broží či ozdobnou sponou, která pomůže udržet jeho tvar.

V naší nabídce naleznete šátky jemných barev s květinovými vzory, které jsou, jako módní doplněk, vhodné pro každý den.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *