Ideální dárek pro náročné? Kvalitní a netradiční šperk

Přemýšleli jste někdy nad tím, jak obdarovat svou drahou polovičku, kamarádku nebo některého ze členů rodiny, ale nedařilo se vám nalézt takový dar, který by byl opravdu jedinečný a plně vystihoval důležitost situace? Obyčejných šperků má každý milion, mnoho jiných možností se ke speciálním příležitostem nenabízí.

Řešením je darovat šperk, který bude opravdu speciální. Zapomeňte na zlaté prsteny či řetízky, darujte šperk plný přírody a vášně. Šperky Rose Belle obsahují skutečné květiny, díky čemuž je každý z nich opravdový unikát. Ať si přejete náušnice, přívěšek nebo náhrdelník, v každém šperku bude speciálně upravená růže, pampeliška či jiná květina. Obdarovaný si tak bude moci říct, že vám na něm skutečně záleží.

Rose Belle to najpiękniejsza artystyczna biżuteria Artystyczny wisiorek od Rose Belle Oryginalny wisiorek od Rose Belle

Rose Belle ovšem nejsou pouze šperky plné přírody. Základem jsou řezané růže, které vydrží hezké a kvetoucí i dva roky. Růže jsou totiž speciálními technikami stabilizovány, čímž vznikají květiny, které jen tak nezvadnou. Podobně se upravují i další rostliny, od trav a listí, přes karafiáty a hortenzie, až dokonce po mnohametrové palmy. Při procesu není rostlině nijak ubráno na kráse či čerstvosti, všechny látky jsou navíc nezávadné a v souladu se všemi zákony a nařízeními.

Díky tomuto jedinečnému procesu vznikají květiny, které se dají používat k mnohým účelům. Vznikají tak třeba úžasné svatební a jiné kytice, které vám budou speciální okamžik připomínat ještě několik let. Speciálně vytvořené kompozice Rose Belle zase dokáží zkrášlit každou domácnost, do níž bude skrze kvítí proudit příroda. Stabilizované růže se hodí i jako dárek samy o sobě, na výběr je navíc široká paleta barev, pro každou osobnost i příležitost.

Ke květinám Rose Belle se skvěle hodí speciálně designované sklo, v nichž se bude řezaná růže vyjímat. Na výběr máte z mnoha barevných provedení i jedinečných stylů, díky čemuž se vázy Rose Belle hodí úplně všude. Ať budete chtít menší a decentní vázičku, nebo se poohlížíte spíše po robustní a majestátní vysoké váze, v kombinaci s květinou uděláte to nejlepší pro své blízké.

A proč právě Rose Belle? Všechny kytice i další výrobky jsou stoprocentně ručně vyráběné, nejedná se o předraženou průmyslovou výrobu. Každá kytice i šperk je naprostým originálem, neboť žádné kvítí či semínko není úplně stejné. Objednávky se snažíme vyřizovat co nejrychleji, abyste se nemuseli bát, že promeškáte jakoukoliv příležitost. Pokud navíc nakoupíte nad 2 500 korun, nebudete platit za dodání radosti pro vaše blízké žádné poštovné.
V neposlední řadě podporujete dobrou věc. Několik let spolupracujeme s triatlonovým klubem, podporujeme nadaci na podporu vývoje autistických dětí a neustále hledáme další příležitosti, jak bychom mohli našimi výrobky pomoci dobré věci. Protože Rose Belle znamená jedinečnost, kterou si může dovolit každý.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *